}
herbGmina
Bierzwnik

Aktualności

WARSZTATY TEATRALNE

07 cze 2017

 Prawidłową wymowę i dykcję warto ćwiczyć w każdym wieku. Taką możliwość miały dzieci i młodzież, które 24 maja br. uczestniczyły w warsztatach w Gminnym Ośrodku Kultury w Bierzwniku. Zajęcia prowadziła Pani Krystyna Maksymowicz – aktorka z Teatru Współczesnego w Szczecinie, absolwentka wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

czytaj więcej

60 lecie Biblioteki Breń

07 cze 2017

Dnia 3 czerwca 2017 r. w Świetlicy Wiejskiej w Breniu odbyły się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Bibliotekarza z okazji 60 - lecia filii Biblioteki Publicznej w Breniu.  Wydarzenie było doskonałą okazją do wręczenia podziękowań, gratulacji oraz złożenia życzeń dla wszystkich bibliotekarzy z powiatu choszczeńskiego.

W spotkaniu uczestniczył Pan Adam Andriaszkiewicz - Starosta Choszczeński, Pani Wioletta Kaszak - Wicestarosta Choszczeński oraz Adam Błaszczyk - Wójt Gminy Bierzwnik.

czytaj więcej

Kampania edukacyjna w Łasku

02 cze 2017

Podniesienie świadomości mieszkańców w zakresie segregacji odpadów to cel, jaki przyświeca prowadzonej w Gminie Bierzwnik kampanii edukacyjnej. W dniu 31.05.2017r. pracownice Urzędu Gminy w Bierzwniku odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łasku.

czytaj więcej

Majówka z Liderem

24 maj 2017

W sobotnie popołudnie, 13 maja 2017 r., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku odbyło się spotkanie majówkowe zorganizowane przez Stowarzyszenie „Lider Pojezierza”.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda