}
herbGmina
Bierzwnik

Majówka 2019

W piątek, 3 maja 2019 r., w Parku Gminnym w Bierzwniku odbył się piknik majowy pod nazwą „PODAJMY SOBIE RĘCE”.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. Patriotyczną w Kościele w Bierzwniku,
następnie uczestnicy miło spędzili wspólnie czas w parku Gminnym w Bierzwniku.

Uczestnikami części artystycznej byli:

1. Hubert Wajda – wiersz pt. „OJCZYZNA”, Laureat Diecezjalnego Konkursu Recytatorskiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku

2. Emilia Mehmedov – piosenka pt. „Milion gwiazd”

Świetlica Wiejska w Breniu, instruktor: Katarzyna Sosnowska

3. Anna Madej – piosenka pt. „Instrumenty klawiszowe”

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku

4. Nikola Gircza – piosenka pt. „ Gdy Chopin grał”

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku

5. Kamil Bajan – piosenka pt. „Ja, w to nie wierzę”

6. Lena Knera – piosenka pt. „Dzień wspomnienie lata”

7. Julia Kamińska – piosenka pt. „To jest mój dom”

8. Kalina Stężalska - piosenka pt. „Sami”

9. Joanna Krzyczkowska – piosenka pt. „Kaktus”

10. Nikola Szkuta – piosenka pt. „Bumerang”

11. Zuzanna Salamon – piosenka pt. „Nic tu po mnie”

12. Oliwia Lendzion – piosenka pt. „ Karuzela”, „Nie mów mi nie”

13. Hanna Juszczak – piosenka pt. „Mamo”, „Hymn do domu”

Szkoła Podstawowa w Łasku

14. Anna Kuźniak – piosenka pt. „Czas nas uczy pogody”, „Dziwny ten świat”

Szkoła Podstawowa w Łasku

15. Natasza Suchecka – piosenka pt. „Co to jest niepodległość”

16. Zespół DEWOLEJAŻ – piosenka pt. „Dzieci”

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku, opiekun grupy: Jolanta Maślak

17. Zespół TRIO  (chłopięcy) – piosenki pt.:  „Najwięcej witaminy”, „Sprytna i wybitna”

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku, opiekun grupy: Jolanta Maślak

 

LAUREACI KONKURSU „SYMBOLE NARODOWE”:

Miejsca

1. Aleksandra Matyjasik i  Mikołaj Herda

2. Jakub Orzechowski

3. Magdalena Nowacka-Gołębiewska

 

BIEGI

Miejsca:

kat. 3-4 lata chłopcy

1. Franek Kamiński

2. Karol Wajda

3. Kacper Stelmachowicz

 

kat. 3-4 lata dziewczęta

1. Iga Piechota

2. Lilia Sikora

3. Małgorzata Skrzypek

4. Lena Mazurek

5. Kornelia Romkowska

kat. 5-6 lat dziewczęta

1. Agata Szczepańska

2. Małgorzata Antoniewicz

3. Julia Wawrzyk

kl. I-II dziewczęta

1. Julia Majewska

2. Alicja Fidłowska

3. Nadia Kamińska

kl. I-II chłopcy

1. Marcin Pacholski

2. Filip Wieczorek

3. Jakub Chałan

4. Karol Nowaczyk

kl. III-IV dziewcząt

1. Zuzanna Wypchło

2. Amelia Kwiatkowska

3. Wiktoria Kręgowska

kl. III-IV chłopcy

1. Mateusz Urmański

2. Karol Baczyński

kl. V-VI dziewczęta

1. Julia Urmańska

2. Julia Simińska

3. Klaudia Szkuta

OPEN dziewczęta

1. Amelia Kwiatkowska

2. Julia Simińska

 

 

 

Szukaj w serwisie

e-Urząd

Biuletyn Informacji Publicznej

System Rada

e-BOI - Jak załatwić sprawę w urzędzie.

  • :
  • :

Kalendarz wydarzeń

Pogoda